Titles you rated
If Wishes Could KillRated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.5
Choco Milk ShakeRated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.0
My Love Mix-Up!Rated ★ 2.5
Green Mothers ClubRated ★ 2.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5- Mysterious JokerRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Save Me Season 2Rated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Marry My HusbandRated ★ 0.5