Titles you rated
Everyone is Fighting Their Own WorthlessnessRated ★ 5.0
Diary of a Strange LandRated ★ 5.0
Witch Hat AtelierRated ★ 4.0
My Hero Academia: Vigilantes Season 2Rated ★ 3.5
Show Me The Money 9Rated ★ 5.0
You and I Are Polar OppositesRated ★ 4.5
Hell's Paradise Season 2Rated ★ 4.0
Medalist Season 2Rated ★ 5.0
The Darwin IncidentRated ★ 4.0- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 3.0
- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 4.0
Fate/strange FakeRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0
Tamon’s B-SideRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
Blue PeriodRated ★ 5.0