Titles you rated
Airplane!Rated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
CasperRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
TomorrowlandRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 3.0
Psych: The MovieRated ★ 5.0
WarGamesRated ★ 4.5
Valentine's DayRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 1.0
Runaway BrideRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
Scooby-Doo 2: Monsters UnleashedRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 1.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0