Series
Ratings
16
Cobra KaiRated ★ 5.0
Mozart in the JungleRated ★ 3.5
Mozart in the JungleRated ★ 3.5- Mozart in the JungleRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Sneaky PeteRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0- THE SHINING (TV)Rated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- 不能犯Rated ★ 2.0
- 可愛い悪魔Rated ★ 3.5