Movies
Ratings
173
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Shin GodzillaRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki RaihoushaRated ★ 3.5
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam NarrativeRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 3.5
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 3.0
Before The Coffee Gets ColdRated ★ 4.5
Chihayafuru Part IIRated ★ 4.0
Chihayafuru Part IRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0