Movies
Ratings
11
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Pope Francis: A Man of His WordRated ★ 3.5
The Death of StalinRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0