Titles you rated
Teach You a LessonRated ★ 3.0
Notes from the Last RowRated ★ 3.5
ScarecrowRated ★ 3.5
The Legend of Kitchen SoldierRated ★ 5.0
If Wishes Could KillRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Wedding ImpossibleRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0