Movies
Ratings
111
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Lead Me HomeRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The White TigerRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 4.0
The Kissing Booth 3Rated ★ 4.0
Blackpink: Light Up the SkyRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Social DilemmaRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0