Movies
Ratings
678
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
A Confucian ConfusionRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.5- Yeon huiRated ★ 3.0
- The First GradeRated ★ 3.5
- MilkRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5- CandyRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Apartment with Two WomenRated ★ 3.5