Movies
Ratings
261
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.5
Petite MamanRated ★ 3.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 2.5
The ChildRated ★ 3.5
Freedom WritersRated ★ 4.5
Under the Open SkyRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Straight StoryRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Simple SimonRated ★ 3.0
Matthias and MaximeRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
AristocratsRated ★ 3.0
Pay It ForwardRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The Kite RunnerRated ★ 4.0
LionRated ★ 4.0