Series
Ratings
292
Liaison: Kodomo no Kokoro ShinryoshoRated ★ 3.5
His & HersRated ★ 3.5
Light of My LionRated ★ 3.0
Ai no, Gakkou.Rated ★ 3.0- Hey Handsome! Season 2Rated ★ 3.5
Hey Handsome!Rated ★ 3.5- The Way We LiveRated ★ 3.5
The Way I LiveRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- Fufu no HimitsuRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.5- Friendly Rivalry Special 번외편Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Ashita wa Motto, Ii Hi ni NaruRated ★ 3.5- 사이렌 형사 X 그녀 X 완전 악녀Rated ★ 4.0