Series
Ratings
75
FollowersRated ★ 3.5
35-sai no ShoujoRated ★ 4.0
Sweet Blue FlowersRated ★ 2.5- Never Let Me GoRated ★ 2.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
My Little NightmareRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 1.5
AnoneRated ★ 4.5
DopplegangerRated ★ 3.5
Your Home is My BusinessRated ★ 2.5
Unrequited LoveRated ★ 3.5
MistressRated ★ 1.5
Gisou no FuufuRated ★ 3.0- Miss SherlockRated ★ 5.0
Transit GirlsRated ★ 4.5
Last FriendsRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 4.5
Lupin the Third: The Woman Called Fujiko MineRated ★ 2.0
Age HarassmentRated ★ 3.5