Movies
Ratings
2363
Rebel RidgeRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Kraven the HunterRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Wrath of BeckyRated ★ 2.5
WalterRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Jerry & Marge Go LargeRated ★ 3.5
Leave No TraceRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Violent NightRated ★ 2.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.0