Titles you rated
Battle of FatesRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Mr. MercedesRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 2.5
Kids on the SlopeRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
TempestRated ★ 2.5
Beyond the BarRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 2.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 2.5