Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
18 AgainRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
Locke & Key Season 2Rated ★ 3.0
Into the Night Season 2Rated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
TravelersRated ★ 4.0
TravelersRated ★ 4.0
TravelersRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0