Titles you rated
All GreensRated ★ 3.5
Inside the Mind of a CatRated ★ 3.0
Silent FriendRated ★ 4.0
Two ProsecutorsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Keroro Gunso the Super Movie 2: The Deep Sea PrincessRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
People and MeatRated ★ 4.0
The Woman in the White CarRated ★ 4.0
나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 3.5
The Wedding BanquetRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5