Series
Ratings
15
Queen of TearsRated ★ 4.5
Hey Handsome!Rated ★ 4.5
QuartetRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.5
All About My SiblingsRated ★ 5.0
PICU: Pediatric Intensive Care UnitRated ★ 4.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 3.0- VictoriousRated ★ 5.0
- VictoriousRated ★ 5.0
- VictoriousRated ★ 5.0
VictoriousRated ★ 5.0
Boku no NechanRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
Library Wars: Book Of MemoriesRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5