Movies
Ratings
1718
Wild StrawberriesRated ★ 4.5
The Seventh SealRated ★ 4.5
The SilenceRated ★ 4.0
Winter LightRated ★ 4.5
Through a Glass DarklyRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
BricklayerRated ★ 3.0
LifelineRated ★ 3.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5
Close Your EyesRated ★ 4.5
OrdetRated ★ 5.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
SiratRated ★ 2.5
Lebassi Baraye ArossiRated ★ 3.5
The TravelerRated ★ 4.0
The ExperienceRated ★ 3.5
MercyRated ★ 2.5
La JetéeRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0