Series
Ratings
243
Haunted SchoolfRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.5
Horror Delivery ServiceRated ★ 2.5
PenanceRated ★ 3.5- 백종원의 3대천왕Rated ★ 2.0
Produce 48Rated ★ 2.5
IZ*ONE CHURated ★ 3.0
IZ*ONE CHU Season 2Rated ★ 3.0- A Man Who Feeds The Dog Season 1Rated ★ 2.5