Series
Ratings
620
The Ramparts of IceRated ★ 3.5
Go for It, Nakamura-kun!!Rated ★ 4.5- 今日からマ王! 第一章Rated ★ 4.0
- The Story of SaiunkokuRated ★ 4.0
My Royal NemesisRated ★ 3.5- BakumanRated ★ 3.5
Straight to HellRated ★ 4.0
Treasure at DawnRated ★ 3.0
You and I Are Polar OppositesRated ★ 5.0
Golden Kamuy SaishushoRated ★ 4.5
Diary of a Strange LandRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
Pursuit of JadeRated ★ 4.0
Sounds of WinterRated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Kitchen For SinglesRated ★ 4.0
Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Dashing YouthRated ★ 4.0