Titles you rated
If Wishes Could KillRated ★ 3.0- 데스게임: 천만원을 걸어라Rated ★ 2.0
- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 3.0
- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5
- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.0
- Sing Again Season 3Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0