Movies
Ratings
540
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Eye For An EyeRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.0
Justice LeagueRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
CrankRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 4.5
For the EmperorRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0