Titles you rated
If Wishes Could KillRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 2Rated ★ 4.0
Invincible Season 1Rated ★ 4.5
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Monarch: Legacy of Monsters Season 2Rated ★ 2.5
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.0
Gen V Season 2Rated ★ 3.5
One Piece Season 2Rated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Wonder ManRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
One Punch Man Season 3Rated ★ 1.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Witcher Season 4Rated ★ 1.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0