Titles you rated
- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 3.5
The DinosaursRated ★ 2.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 1.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 5.0
Pocket ni Boken wo TsumekondeRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0