Series
Ratings
30
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5