Series
Ratings
68
WandaVisionRated ★ 4.0
Notes from the Last RowRated ★ 2.5
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Monster of FlorenceRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
WaywardRated ★ 3.0
MessiahRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0