Series
Ratings
93
The Boys Season 5Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
The Boys Presents: DiabolicalRated ★ 3.0
The StudioRated ★ 4.0
Gen V Season 2Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 1.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.0