Series
Ratings
38
Dorohedoro Season 2Rated ★ 5.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 5.0
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- 태풍상사Rated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0