Series
Ratings
162- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0- Steel Troops WRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0