Titles you rated
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
ElpisRated ★ 4.0
The House on the SlopeRated ★ 4.0
Firefly Lane Season 2Rated ★ 3.5
When My Love BloomsRated ★ 3.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.5
Tiger & DragonRated ★ 4.0
The Taxi RestaurantRated ★ 3.0
DearestRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
The King's AffectionRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Renovation Like MagicRated ★ 4.0
Modern Love TokyoRated ★ 4.0