Series
Ratings
323
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5- Inspector GadgetRated ★ 3.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0
Astro BoyRated ★ 3.0
The New Adventures of Kimba The White LionRated ★ 3.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 1.5
LuciferRated ★ 3.0- New my fair PrincessRated ★ 2.0
My Fair Princess 2Rated ★ 4.0- Life on MarsRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.0
Meteor GardenRated ★ 2.5
Sonic the HedgehogRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.5- Adventure of Sonic the HedgehogRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.0- Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0