Titles you rated
Odd TaxiRated ★ 5.0
Cells at Work! Code BlackRated ★ 5.0
KakeguruiRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Kyouen NGRated ★ 4.5
BANANA FISHRated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.5
The Ship of TheseusRated ★ 1.0- Shitamachi Rocket Season 2Rated ★ 2.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 5.0
- Jikou Keisatsu HajimemashitaRated ★ 4.0
- Jikou KeisatsuRated ★ 5.0
Silver Spoon Season 2Rated ★ 5.0
Silver SpoonRated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 3.5