Series
Ratings
133
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Don't Hug Me I'm ScaredRated ★ 4.0- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Happy Sugar LifeRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 3.5
Green Mothers ClubRated ★ 2.0
Young Lady and GentlemanRated ★ 0.5
The ActRated ★ 4.0
Revolutionary SistersRated ★ 0.5- 기막힌 이야기 - 실제상황Rated ★ 3.5
Don't be the First One!Rated ★ 1.0
Good GirlRated ★ 3.5
Sing AgainRated ★ 3.5
We Got DivorcedRated ★ 0.5