Movies
Ratings
209
AquamanRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 1.5
The RocketeerRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.5
UpRated ★ 2.5