Series
Ratings
78
Teach You a LessonRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 3.5- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5