Series
Ratings
15
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Wonder ManRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Concrete MarketRated ★ 2.0
NewtopiaRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
IronheartRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Marvel ZombiesRated ★ 3.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 1.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0