Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5