Series
Ratings
24
Soonpoong ClinicRated ★ 2.0
The Princess's ManRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0