Series
Ratings
155
Banished From the Hero's Party, I Decided to Live a Quiet Life in the Countryside Season 2Rated ★ 3.5
The Healer Who Was Banished From His Party, Is, in Fact, the StrongestRated ★ 2.0
Angel Beats!Rated ★ 3.5
The Reincarnation of the Strongest Exorcist in Another WorldRated ★ 3.0
The Rising of The Shield Hero Season 4Rated ★ 2.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
So, You Make ItRated ★ 4.0
Hazure Skill "Kinomi Master": Skill no Mi (Tabetara Shinu) wo Mugen ni Taberareru You ni Natta Ken ni TsuiteRated ★ 3.0
Guilty CrownRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
The White Mage Who was Banished From the Hero's Party is Picked Up by an S-Rank Adventurer: This White Mage is Too Out of the Ordinary!Rated ★ 2.5
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.5
Glass HeartRated ★ 4.0
The Great ClericRated ★ 3.5
Classroom of the EliteRated ★ 3.5
The Brilliant Healer's New Life in the ShadowsRated ★ 3.0
Possibly the Greatest Alchemist of All TimeRated ★ 3.5
LazarusRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5