Movies
Ratings
435
UnchartedRated ★ 2.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
From Paris with LoveRated ★ 1.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 4.5