Series
Ratings
45
Lord of MysteriesRated ★ 3.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Restaurant to Another World Season 2Rated ★ 3.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 3.5
Don't Hug Me I'm ScaredRated ★ 4.5
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0