Movies
Ratings
1152
My Own Private IdahoRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
La CérémonieRated ★ 4.5
SistersRated ★ 4.0
BenedettaRated ★ 4.0
Smile 2Rated ★ 2.5
The Power of the DogRated ★ 4.5
Behind the Scenes With Jane CampionRated ★ 3.5
Stranger by the LakeRated ★ 5.0
AuditionRated ★ 4.5
Merci pour le ChocolatRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 4.0
The Kingdom IIRated ★ 4.0
The KingdomRated ★ 4.0
ChimeRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 3.5
Crimson PeakRated ★ 4.0
Maps to the StarsRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.5