Series
Ratings
173
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 5.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Rilakkuma and KaoruRated ★ 3.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 2.0
Eien no KinoRated ★ 3.5- Galaxy Express 999Rated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 3.0
The Big Nailed It Baking ChallengeRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
GoedamRated ★ 0.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Light on MeRated ★ 2.0
Gourmet Detective Goro AkechiRated ★ 2.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5