Series
Ratings
61
Kujo no TaizaiRated ★ 4.0
Tulsa King Season 2Rated ★ 4.0
Tulsa King Season 1Rated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.0
The Dead GirlsRated ★ 3.5
Double KitchenRated ★ 3.5
Sweet HomeRated ★ 4.0
Ruyi's Royal Love in the PalaceRated ★ 4.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 3.5
Saihara the Loan SharkRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.0
The Empress of ChinaRated ★ 4.0- Torihada 3Rated ★ 3.5
- トリハダRated ★ 2.0
- トリハダRated ★ 3.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Beautiful LifeRated ★ 4.0
Devious MaidsRated ★ 3.0