Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- EuphoriaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
AgencyRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5
Fool Me OnceRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
KiteRated ★ 3.0
NANARated ★ 2.5
Tiny Pretty ThingsRated ★ 2.0