Movies
Ratings
321
WickedRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
August: Osage CountyRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5