Series
Ratings
71
Straight to HellRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Queen of VillainsRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Sensei no OtoriyoseRated ★ 3.5
A Solo Lady's Recommendations Season 1Rated ★ 4.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 3.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.5- ItRated ★ 3.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
- Byplayers Season 2Rated ★ 4.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 2.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
DororoRated ★ 4.0- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0