Movies
Ratings
839
Fly Me to the SaitamaRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Bad Boys for LifeRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
JungleRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5- Kaiji: The Final GameRated ★ 2.5
Sumikkogurashi: Good to Be in the CornerRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
The Dark TowerRated ★ 3.0
Animal WorldRated ★ 3.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.5
Angel Has FallenRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0