Movies
Ratings
17
Love, RosieRated ★ 2.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
The Eternal ZeroRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
EnchantedRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 2.5