Movies
Ratings
71
The Imitation GameRated ★ 5.0
No ReservationsRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 0.5
MidsommarRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 1.0
CinderellaRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0